KLECZEW. Wyróżnienia dla sportowców

Kleczew

Na XIV sesję Rady Miejskiej w Kleczewie zostali zaproszeni przedstawiciele środowiska sportowego gminy.  W gronie wyróżnionych sportowców byli działacze, szkoleniowcy i zawodnicy Klubu Sportowego “SOKÓŁ” Kleczew: Michał Wasik – Prezes Zarządu,  Andrzej Ostański i Wojciech Bielawski – szkoleniowcy oraz Damian Augustyniak – kapitan zespołu klubu sportowego Gminy Kleczew. Zaproszeni sportowcy z rąk Burmistrza Gminy i Miasta  Marka Wesołowskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kleczewie otrzymali podziękowania za uzyskany awans do III Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2010/2011.
Podziękowanie za pracę szkoleniową oraz sukcesy na matach sportowych Polski i Europy otrzymali również zawodnicy UKS “OSiR Kleczew” Karate Shotokan: trener Zdzisław Nowak i zawodniczka Martyna Albanowska.
W sesji brała również udział delegacja uczniów Szkoły Podstawowej im. J. Jóźwiaka w Koziegłowach, która otrzymała gratulacje za czwarte zwycięstwo w V Turnieju Niepodległościowym. Podziękowanie i gratulacje otrzymała również dyrektor Hanna Szczekocka oraz Anna Jabłońska – nauczyciel wychowania fizycznego.

(źródło: Urząd Miejski w Kleczewie)