SKULSK. Zakończenie roku szkolnego w OREW Zygmuntowo
Artykuł z 27-06-2026
Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Zygmuntowie realizuje także zadania oświatowe. Dlatego również tutaj odbyło się zakończenie roku szkolnego. Dyrektor Tomasz Jaskólski podziękował kadrze i rodzicom za wysiłek, który przyczynił się do rozwoju wychowanków. Uczniowie za swój trud otrzymali nagrody. I podziękowali za wszystko występem artystycznym i miłymi upominkami. Był też czas na poczęstunek, rozmowy i wspólną zabawę.




Kategorie: 