GOLINA, KLECZEW. I Memoriał im. Henryka Warwasa

mem4

Ekipa Goliny skupiona w klubie Wartko, wzięła udział w I Memoriale im. Henryka Warwasa w Kleczewie. Mimo wiatru i niskiej temperatury wystartowało 17 osób. Do pokonania biegowo był dystans 10 km lub 3 km marszu z kijami. O ile sekcja biegaczy występowała już wcześniej na zawodach w barwach Wartko, o tyle kijki uczestniczyły w oficjalnej imprezie pierwszy raz. Klub wystąpił z flagą Goliny.

Na starcie biegu stanęło pięciu chłopaków – Jacek, Marek, Grzegorz, Krzysiek i Marcin oraz jedna dziewczyna – Grażyna. Nordic walking reprezentowała grupa 11 klubowiczów, to jest panie Rosiejewska i Kępska, Tomek z Grażyną i Wioletta, Basia, Hania i Wioletta, Nina, Damian i Gosia. Rolę fotoreportera pełnił Janusz – korzystając z okazji klubowicze serdecznie dziękują za uwiecznianie sportowych chwil. Każdy dał z siebie wszystko i wszyscy ukończyli swoje dystanse.

Nagrodą oprócz oczywistej satysfakcji był medal. Po biegu organizatorzy zapewnili ciepłą herbatę i kiełbaskę. Organizatorzy pod względem ilości i różnorodności nagród wykazali się dużą hojnością i gestem.

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA