KRAMSK (ANIELEW). Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka Anielew

Czy wiecie, że nie we wszystkich krajach Dzień Babci i Dziadka jest tak uroczyście obchodzony jak w Polsce? A czy wiecie dlaczego? Dlatego, że u nas są najwspanialsze babcie i najwspanialsi dziadkowie. Takie słowa można było usłyszeć w piątek, 20 stycznia, w Szkole Podstawowej w Anielewie. Odbyła się tam bowiem szkolna uroczystość, na którą bardzo licznie przybyli goście honorowi – babcie i dziadkowie. Sala pękała w szwach!

Dla gości przygotowano wierszyki, piosenki i przedstawienie, w którym babcia przekonywała swoje wnuczęta, że warto wierzyć w Mikołaja. Zebrani mogli także obejrzeć taniec w rytmie rock’n’rolla! Przed wspaniałą publicznością wystąpili mali artyści, z klas od ,,zerówki” do III, przygotowani przez swoje wychowawczynie. Zostali nagrodzeni gromkimi brawami, a gdy już zeszli ze sceny, by wręczyć laurki i złożyć życzenia „swoim gościom”, czekały na nich uściski i buziaki od babć i dziadków.

Wnuczki i wnukowie zaprosili babcie i dziadków również na słodki poczęstunek, żeby móc jak najdłużej cieszyć się ich obecnością.

Daria Chmielewska

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA