ŚLESIN. Wyprawa do zoo

IS_011

2 czerwca już po raz drugi dzieci mieszkające na os. Powstańców Wielkopolskich, a także ul. Gorańskiej, Kleczewskiej, Żwirki i Wigury oraz XXX-lecia PRL w Ślesinie wraz z radnym Marcinem Krzysztofem udały się do poznańskiego zwierzyńca. Grupa liczyła 36 osób w wieku od 4 do 12 lat i była pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Mimo obaw o pogodę wyprawa była bardzo udana. Uczestnicy wycieczki dzielnie maszerowali przyglądając się zwierzętom, których na co dzień nie można zobaczyć. Szczególne wrażenie na wszystkich zrobiła nowa słoniarnia. Piękne tarasy widokowe pozwoliły obejrzeć 4 słonie naprawdę z bliska, nie ingerując jednocześnie w ich „prywatność”. Poznańskie zoo jest pięknie zalesione, dlatego też wszystkim spacer po zwierzyńcu sprawił ogromną przyjemność.

– Pomysł wycieczki zrodził się ze względu na uatrakcyjnienie Dnia Dziecka oraz na chęć zintegrowania małych mieszkańców. Natomiast inicjatorami wyjazdu do zoo były dzieci, które rok temu bawiły się w Fabryce Wrażeń. Do domu dzieci wróciły zmęczone, ale pełne wrażeń i każde z uśmiechem na twarzy, więc Dzień Dziecka należy uznać za udany mówi radny Marcin Krzysztof.

Wycieczka udała się znakomicie! Wszyscy wrócili do Ślesina w doskonałych humorach z dyplomem Poszukiwacza Przygód, czekając już na następną wyprawę.

Radny Marcin Krzysztof jest wdzięczny wszystkim paniom za pomoc i opiekę nad dziećmi podczas wycieczki oraz Burmistrzowi Mariuszowi Zaborowskiemu za użyczenie autokaru.

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA