LISTY DO REDAKCJI. ARCHITEKTURA. Bulwary Nadwarciańskie wśród najlepszych

Szanowna Redakcjo

Uprzejmie informuję, że projekt i realizacja “BULWARY NADWARCIAŃSKIE w KONINIE” zostały zakwalifikowane do grupy finałowej w prestiżowym ogólnopolskim konkursie “Życie w architekturze” (jako jeden z 5 projektów w Wielkopolsce i 1 z 13 w Polsce, w kategorii przestrzeń publiczna). W ramach rozstrzygnięcia tego konkursu zorganizowano również plebiscyt internautów na “Ulubieńca Polski” – najciekawszy i najlepszy obiekt architektury w Polsce, zrealizowany w latach 2000-2012. Wydawnicywo „Architektura-murator” szuka budynku/przestrzeni cieszącej się największą sympatią Polaków. Konin i region koniński ma szanse na dużą ogólnopolską promocję.

Będzie mi miło, gdy powyższa informacja znajdzie się w informacjach portalu Konińska Gazeta Internetowa, z jednoczesną prośbą do społeczności i czytelników Portalu o wzięcie udziału w plebiscycie Internautów

Aby wziąć udział w plebiscycie, wystarczy kliknąć w miniaturę jednego ze 120 obiektów zamieszczonych na stronie:www.zyciewarchitekturze.pl – są to finaliści wytypowani przez jury spośród 1064 realizacji zgłoszonych przez architektów. Budynki można też przeglądać według kategorii województw (woj. wielkopolskie), na terenie których się znajdują. W plebiscycie można głosować anonimowo, albo logując się na stronie internetowej konkursu i zostawiając komentarz. Autorzy najciekawszych komentarzy otrzymają albumy o architekturze i sztuce, a troje z nich zaproszenia na uroczystą galę rozdania nagród. Organizator nagrodzi 100 najciekawszych i najbardziej trafnych wypowiedzi. Rezultaty głosowania można na bieżąco śledzić na stronie rankingu. Zakończenie głosowania: 19 listopada, do godz. 12.00.

oddajmy swoje głosy na “Bulwary Nadwarciańskie w Koninie”

Z poważaniem
prof. Krzysztof Borowski – projektant bulwarów