GRODZIEC. Członkowie zespołu Myslovitz o pasjach

myslovitz

W piątkowy poranek, 16 listopada, z inicjatywy Biblioteki Publicznej w Grodźcu odbyło się spotkanie autorskie z członkami popularnego zespołu Myslovitz. Wydarzenie to miało miejsce w hali sportowej Zespołu Szkół w Grodźcu. Na widowni zasiedli uczniowie z Gimnazjum  oraz Szkół Podstawowych z Grodźca i Królikowa.  Goście - Przemysław Myszor i Wojciech Powaga – w bardzo ciekawy sposób opowiedzieli o pracy nad tekstami piosenek, o natchnieniu do pisania, a także o pasjach i zamiłowaniach.

W swoich opowieściach cofnęli się do lat młodości i początków powstawania zespołu. Wśród widowni odnaleźli  młode talenty, którym udzielili kilku cennych rad związanych z robieniem kariery . Znalazł się również czas  na pytania od słuchaczy, na które artyści chętnie i wyczerpująco odpowiadali. Zainteresowani otrzymali autografy i mieli szansę na pamiątkowe zdjęcie. Całe spotkanie przebiegło w sympatycznej i wesołej atmosferze o czym świadczyły  owacje na stojąco, które  gościom zgotowali uczniowie przybyli na halę sportową.

Spotkanie zrealizowano w ramach projektu „Czytaj książki, zostań molem” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, złożonego i realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Gminy Stare Miasto.