WIERZBINEK. W finale Zielona Palma pokonała Szalone Wilki

6 drużyn rywalizowało w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wierzbinek, rozegranym 13 lutego w hali sportowej w Boguszycach. W grupie A były to: Zielona Palma, Rozwój Morzyczyn i WKS Boguszyczki, a w grupie B: MKS Zaryń, MKS Start Ziemięcin i Szalone Wilki. W finale Zielona Palma pokonała Szalone Wilki 6 : 2. III miejsce zajął MKS Zaryń.

MKS Start Ziemięcin – Szalone Wilki 0 – 5

W półfinałach Zielona Palma wygrała z MKS Zaryń 4 – 2, a Szalone Wilki z zespołem Rozwój Morzyczyn 6 – 3. W meczu o III miejsce MKS Zaryń zwyciężyła Rozwój Morzyczyn 5 -1. W meczu o I miejsce Zielona Palma pokonała Szalone Wilki 6 – 2

Statuetkę króla strzelców otrzymał zawodnik drużyny Zielona Palma Rafał Kujawa, który w turnieju zdobył 12 bramek.