SOMPOLNO. Plastyczne sukcesy w Łodzi

Pracownia plastyczna, działająca przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sompolnie pod kierunkiem instruktora Teresy Olczak, po raz kolejny cieszy się sukcesem swoich podopiecznych. W XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wakacje pod żaglami”, organizowanym przez Bałucki Ośrodek Kultury w Łodzi,  dwie nagrody oraz wyróżnienie przypadło M-GOK. W kategorii I ( 7-12 lat) I nagrodę otrzymała Olga Ozdowy – 9 lat. W kategorii II (16-18 lat) I nagrodę zdobyła Milena Maciejewska – 16 lat. W kategorii III (16-18 lat) wyróżniono Oliwię Kaczmarek – 16 lat.

Praca Mileny Maciejewskiej

22 lutego w Galerii „Ż” w Łodzi odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień oraz wystawa prac konkursowych. Młode artystki zostały docenione, otrzymując wspaniałe nagrody rzeczowe i dyplomy. Jedną z nagród dla plastyczek z Sompolna był nocleg w hotelu IBIS w Łodzi, oprócz tego Milena Maciejewska jako zdobywczyni I nagrody w swojej kategorii została zaproszona na 14-dniowy rejs po Mazurach.

Laureatkom serdecznie gratulujemy wygranej, życzymy dalszych sukcesów, a przede wszystkim radości z malowania i odkrywania twórczych pasji.

(źródło: M-GOK w Sompolnie)

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA