WIERZBINEK (CHLEBOWO). Drużyna WKS Boguszyczki najlepsza w Turnieju Piłki Nożnej

1

6 drużyn wzięło udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wierzbinek, który odbył się 10 sierpnia na stadionie sportowym w Chlebowie. Były to: ZRN Zaryń, WKS Boguszyczki, Rozwój Morzyczyn, MKS Start Ziemięcin, Orzeł Wierzbinek i Młoda Gwardia. W półfinałach piłkarze z Rozwoju Morzyczyn wygrali 2 : 1 z MKS Start Ziemięcin, a WKS Boguszyczki 5 : 4 w rzutach karnych z Orłem Wierzbinek (w regulaminowym czasie gry było 0:0). Finał nie pozostawił już wątpliwości, kto jest najlepszy. Drużyna WKS Boguszyczki pokonała bowiem Rozwój Morzyczyn 3 : 0. III miejsce zajął zespół MKS Start Ziemięcin, który wygrał z Orłem Wierzbinek 1:0. Najlepszym strzelcem turnieju został Jarosław Rogacki z WKS Boguszyczki, zdobywca trzech bramek.