WYBORY SAMORZĄDOWE 2014. OD REDAKCJI. Jeszcze łatwiej dotrzeć do materiałów wyborczych

Informujemy, że wprowadziliśmy dodatkową możliwość zapoznania się z materiałami wyborczymi poszczególnych komitetów i kandydatów. Na paskach z lewej i prawej strony są wizerunki kandydatów. Z prawej strony od góry są to kandydaci na burmistrzów i wójtów, według gmin. Poniżej są to kandydaci do Rady Powiatu Konińskiego, według okręgów. Z lewej strony –  pod ,,użyteczne linki” – są to kandydaci do rad gmin, według gmin. Wystarczy kliknąć zdjęcie – i zobaczymy pełną treść materiałów wyborczych zamieszczonych przez dany komitet. Te treści mogą być uzupełniane. Dlatego zachęcamy do codziennego zapoznawania się z zawartością tych materiałów.

Informujemy, że treść materiałów można uzupełniać do 14 listopada. Materiały będą widoczne także 15 i 16 listopada. Zgodnie z informacją Państwowej Komisji Wyborczej, w okresie ,,ciszy wyborczej” w internecie mogą pozostawać materiały o charakterze agitacyjnym, umieszczone tam przez jej rozpoczęciem, pod warunkiem, że nie będą w nich dokonywane żadne zmiany.

Zachęcamy do zamieszczenia materiałów wyborczych w Konińskiej Gazecie Internetowej. Wszystko bowiem wskazuje na to, że w dniach 14 – 16 listopada będzie to jedna z największych tego typu internetowych samorządowych kolumn wyborczych w Wielkopolsce.

Telefon do redaktora naczelnego Konińskiej Gazety Internetowej Zbigniewa Nabzdyka – 504 738 644, e-mail: zbigniewn@gazeta.pl