GOLINA. Zabawa integracyjna z hasłem przeciwko nałogom

16 lutego dzieci i młodzież z gminy Golina spotkały się w Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Golinie na zabawie integracyjnej. Organizatorem imprezy było Szkolne Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, działające w Gimnazjum. Zabawa przebiegała pod hasłem: ,,Mówimy NIE nałogom – i ty powiedz NIE”.

Wśród zaproszonych gości byli: burmistrz Goliny Mirosław Durczyński, prezes oddziału TPD w Koninie Krystyna Chowańska, przewodniczący Komisji Rewizyjnej Eugeniusz Figura, dyrektorzy z gimnazjum oraz szkół podstawowych z Kawnic i Radoliny, nauczyciele ze szkół podstawowych, gimnazjum oraz z przedszkola w Golinie, opiekunowie z Fundacji ,,Podaj Dalej”..

Imprezę uświetnił występ młodzieży przygotowany przez I. Elantkowską, J. Krawczyk-Poszwę, M. Karpińską, M. Przybylskiego, J. Kasprzaka, który od lat wspiera działalność TPD na terenie gminy. Uczestnicy zabawy biorąc udział w konkursach mogli zapoznać się ze skutkami stosowania używek i środków uzależniających. Zabawę integracyjną poprowadził DJ Paweł Piesik.

Irena Elantkowska, Aldona Olesiak