GOLINA (PRZYJMA). Potyczki Rodzinne. Zaproszenie na I Bal Wiosenny

IS_431

Cztery pary wzięły udział w Potyczkach Rodzinnych w Przyjmie, 22 marca. Rywalizowały w kilkunastu konkurencjach, m.in. przekładaniu jajka przez spodnie, tańcu z balonami, przynoszeniu fantów z widowni. Ostatecznie I miejsce zajęli Mirosława i Sławomir Chojnaccy, II – Anna i Szymon Wiśniewscy, III – Iwona i Waldemar Małolepszy, IV – Marzena i Grzegorz Staszakowie. Potyczki Rodzinne zorganizowała radna Rady Miejskiej w Golinie Iwona Kościelska, przy wsparciu wielu osób, sponsorów i organizacji.

Tegoroczna impreza cieszyła się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. W gronie publiczności byli także wicestarosta koniński Władysław Kocaj i burmistrz Goliny Mirosław Durczyński.

W programie spotkania były także występy taneczne i muzyczne oraz sztuka teatralna w wykonaniu nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Kawnicach.

Sponsorami Potyczek Rodzinnych byli: Urząd Miejski w Golinie, Starostwo Powiatowe w Koninie, radny powiatu konińskiego Zenon Paszek, Firma ,,Kelvin” Mariusza Kujawy z Przyjmy, Serwis – Sprzedaż Komputerów Ryszarda Radwańskiego z Przyjmy, Firma Reklamowa ,,Agrys” Ryszarda Jankowskiego z Konina, Autoryzowany Dealer Serwis ,,KIA” Ryszarda Nowickiego z Konina, Kółko Rolnicze w Przyjmie, Koło Gospodyń Wiejskich w Przyjmie, Ochotnicza Straż Pożarna w Przyjmie.

Kolejna impreza już niedługo. Ochotnicza Straż Pożarna w Przyjmie zaprasza na I Bal Wiosenny, który odbędzie 11 kwietnia o godz. 19.00 w sali OSP w Przyjmie. Organizator zapewnia bardzo dobre jedzenie, wspaniałą obsługę i znakomitą muzykę, o którą zadba DJ z tradycjami. Wstęp to jedyne 60 zł od osoby. Zapisy przyjmuje Janusz Herudziński, tel. 63 241 82 68.