STARE MIASTO. Akcja „Uśmiech dla Bohatera”

3

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Liścu Wielkim zorganizowała akcję wsparcia pod nazwą „Uśmiech dla Bohatera”. Jej celem jest symboliczne podziękowanie tym, którzy na co dzień chodzą do pracy, dzięki czemu reszta społeczeństwa może czuć się bezpiecznie. Adresatami są pracownicy służb medycznych, straży pożarnych, policji, straży miejskiej, pracownicy sklepów i firm zaopatrujących sklepy, urzędów, banków, stacji paliw i innych miejsc, dzięki którym w tym trudnym czasie możemy mieć namiastkę normalności.

Każdy z nas na pewno ma w swojej rodzinie, wśród najbliższych takich właśnie BOHATERÓW. To jest czas, aby pokazać, że wspieramy ich całym sercem. Akcja „Uśmiech dla Bohatera” jest bardzo prosta – wystarczy wykonać rysunek dowolną techniką, z życzeniami lub podziękowaniami dla naszego bohatera.
Wszystkie prace zostaną opublikowane na Facebooku Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Liścu Wielkim, a szkoła dołoży starań, aby uśmiech trafił do jak największej liczby osób.

W akcji udział brać mogą wszyscy, nie ma żadnych limitów – uczniowie, rodzina, przyjaciele, znajomi. Co ważne, akcja nie ogranicza się tylko do Liśca Wielkiego, prace przysyłać mogą osoby z innych szkół czy miejscowości.

Więcej możecie zobaczyć na Facebooku Szkoły w Liścu Wielkim.