GOLINA. Złote gody, czyli 50 lat na dobre i złe

Konińska Gazeta Internetowa (10)

14 par z gminy Golina obchodziło złote gody. W imieniu wspólnoty samorządowej gratulował im burmistrz Mirosław Durczyński, podkreślając, że przykład ich życia ma duże pozytywne znaczenie dla społeczności lokalnej. Wręczył jubilatom medale ,,Za długoletnie pożycie małżeńskie”, przyznane przez Prezydenta RP. Gratulacje przekazała także kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Golinie Kinga Szykowna.

W gościnnych progach Domu Kultury dla jubilatów przygotowano część artystyczną i poczęstunek.

50 lat wspólnego życia świętowali: Danuta i Kazimierz Czerniak, Zofia i Eugeniusz Duryńscy, Bożena i Józef Koprowscy, Elżbieta i Józef Kulczak, Bożena i Henryk Maciejewscy, Bożena i Janusz Nowak, Maria i Jan Osowscy, Krystyna i Jan Pawlaczyk, Jan i Kazimiera Perlińscy, Anna i Zdzisław Pijaccy, Henryka i Stanisław Świątek, Renata i Eugeniusz Tomczak, Helena i Zygmunt Woźniak, Łucja i Jerzy Ziarniak.

Podziękowania dla Dyrektora i pracowników Domu Kultury w Golinie za pomoc, dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Golinie (Alicja Kubsik, Eliza Domiszewska, Dominik Klichowski i Adam Rubas) za piękny wysęp oraz wszystkich, którzy pomogli uświetnić tę uroczystość.