DOBRA. Wicher zremisował z Wartą

W niedzielnym meczu konińskiej okręgówki Wicher Dobra na własnym boisku zremisował z drużyną Warty Krzymów 2:2. Mecz stał na słabym poziomie. Pierwsi dogodną okazję do strzelenia mieli goście dopiero w 30. minucie meczu. Gdy już wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowo, na 3 minuty przed gwizdkiem goście zdobyli prowadzenie.

Druga połowa była ciekawsza. Wyrównującą bramkę w 51. minucie strzelił Kałużny. 10 minut później Wicher miał kolejną okazję, ale piłkę zmierzającą do siatki dotknął ręką obrońca. Sędzia pokazał jedenastkę i ukarał zawodnika czerwoną kartką. Karnego wykorzystał Śmieja. Mimo że goście grali w osłabieniu, potrafili doprowadzić do wyrównania w 84. minucie.

MGLKS  Wicher Dobra. Rok założenia – 1933. Adres: Plac Wojska Polskiego 10, 62-730 Dobra

Prezes klubu: Andrzej Śmieja, zastępca prezesa: Jan Dzierdzicki, sekretarz: Wojciech Pawłowski, członkowie Zarządu: Włodzimierz Jeżyk, Artur Różaniec, Józef Będziechowski, Mieczysław Bartosik

Kierownik drużyny: Artur Różaniec, trener drużyny seniorów: Krzysztof Wypyszyński, trener drużyny juniorów: Leszek Kisiel, trener drużyny orlików: Roman Szymanowski

(źródło: strona Wicher Dobra)