KRAMSK. Maturzyści 2011

W Konińskiej Gazecie Internetowej będziemy prezentować tegorocznych maturzystów oraz wizytówki placówek oświatowych. Zespół Licealny w Kramsku powstał w 2002 roku. Oto jego krótkie CV.

,,Zespół Licealny w Kramsku powstał w 2002 roku z myślą o tych, którzy w przyjaznej atmosferze chcą zdobyć wykształcenie średnie. Nasza szkoła to nowoczesny, wszechstronny obiekt na miarę XXI wieku. Oferuje kandydatom bezpieczne warunki nauki, jednozmianowość, mało liczne oddziały, dobrze wyposażone pracownie. Dysponuje bogatym zapleczem dydaktycznym i nowoczesnym kompleksem sportowym z nowoczesną siłownią. Posiada również przepiękną aulę i bibliotekę z czytelnią multimedialną. Nasi nauczyciele to kadra wykształconych specjalistów z doświadczeniem zawodowym. Wszelkie zainteresowania uczniów są realizowane na zajęciach pozalekcyjnych, zapewniających wszechstronny rozwój. Oprócz tego jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacyjnym w zawodzie technik informatyk i technik ekonomista.

Reagujemy na potrzeby lokalnej społeczności, dając możliwość bezpłatnych dowozów do szkoły organizowanych przez Gminę Kramsk, a dla miejscowości położonych nieco dalej skorzystania z przejazdów MZK.

Nasza placówka kształci młodzież w następujących kierunkach: technik informatyk, technik agrobiznesu, technik ekonomista, technik hotelarstwa oraz Liceum Ogólnokształcące (klasa europejska)” klasa-iii-liceum-profilowanego

Na zdjęciu klasa III Liceum Profilowanego

(nadesłał: Zespół Licealny w Kramsku)

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA