KONIN, GOLINA, RYCHWAŁ, SOMPOLNO. Z siekierą na samochód

Policjanci z Posterunku Policji w Golinie zatrzymali miejscowego 18-latka, który siekierą uszkodził samochód marki renault, zaparkowany przed posesją pokrzywdzonej kobiety.  Zgłaszajaca straty oszacowała na ponad 6 tysięcy złotych. Zatrzymany odpowie za uszkodzenie mienia, przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. Nastolatek jest już znany policjantom z wcześniejszych uszkodzeń i kradzieży.

Dziś nad ranem policjanci patrolujący miasto przy ul.Wieniawskiego w Koninie w czasie kontroli osobowego pojazdu znaleźli w nim kołpaki od samochodu i flagi. Jak ustalili, rzeczy były kradzione. Czterech przebywających w środku pojazdu mężczyzn w wieku od 17 do 21 lat zostało zatrzymanych. Przy jednym z nich policjanci znaleźli kilkanaście działek marihuany. Środki odurzające zostały zabezpieczone do dalszych badań.

W Józefowie, na terenie gminy Rychwał, z samochodu ciężarowego ukradziono olej napędowy. Przy ul. 11 Listopada w Koninie włamano się do renault i zabrano wzmacniacz z głośnikami, o wartości 400 zł. Mieszkaniec gminy Sompolno zgłosił oszustwo internetowe. Pokrzywdzony na portalu internetowym w połowie kwietnia br. wylicytował klocki lego, za które zapłacił ponad 460 zł. Do dziś nie otrzymał zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy.

Na drogach doszło do 8 kolizji i 1 wypadku. Wczoraj w Genowefie tuż przed godziną 9.00 doszło do zderzenia dwóch pojazdów: ciężarowego dafa z osobowym oplem. Jedna osoba z opla z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu została przewieziona do szpitala.

ródło: KMP w Koninie)

 
PROMOCJA, REKLAMA, PROMOCJA, REKLAMA